• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 15.00 zł

  Suma 15.00 zł

  Park w Morągu - miejsce idealne dla rodzin z dziećmi i amatorów sportu

   

  Dobrze zaplanowana przestrzeń miejska umożliwia mieszkańcom rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu. Niejednokrotnie takie właśnie "zielone miejsca" stają się wizytówką miast. Nasza firma coraz częściej bierze udział w tworzeniu oraz rewitalizowaniu skwerów i parków na terenie całej Polski.

  Niedawno zakończyliśmy prace w miejscowości Morąg w województwie warmińsko-mazurskim gdzie przy ulicy Kardynała Wyszyńskiego powstał fantastyczny PARK REKREACYJNO-SPORTOWY. Miejsce oferuje wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

  Piękny plac zabaw z trampolinami, dużym linarium i ciekawymi urządzeniami zachęca do zabawy wszystkie dzieci. Młodzież chętnie korzysta ze skateparku - zjazdy, podesty, poręcze umożliwiają doskonalenie sprawności, a ścieżki rowerowo-rolkowe ułatwiają poruszanie się po parku.

  Dla amatorów gry w siatkówkę i tenisa ziemnego powstało profesjonalne boisko oraz kort.

  Wśród alejek dla pieszych nie zabrakło ławek, stojaków na rowery, koszy na śmieci, a nawet miejsc do gry w szachy.

  Niewątpliwą atrakcją, wyróżniającą to miejsce są oczka wodne (jedno z nich z pięknym, drewnianym mostkiem), oraz podest piknikowy ze stolikami i ławkami, który tworzy idealną strefę do spotkań z rodziną czy znajomymi.

  Zakres naszych prac obejmował również:
  - roboty ziemne,
  - wykonanie nasadzeń zieleni,
  - budowę schodów terenowych i tarasu naziemnego,
  - instalację oświetlenia i monitoringu.

   

  Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii zdjęć z realizacji.