• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 15.00 zł

  Suma 15.00 zł

   

  NOVUM – DOŚWIADCZONY PRODUCENT!

  Dzięki wieloletniemu zaufaniu klientów staliśmy się jednym z czołowych producentów urządzeń wyposażenia placów zabaw, mebli dla placówek edukacyjnych, sprzętu sportowego oraz kształtek wypełnionych pianką poliuretanową lub granulatem służących do zabawy, edukacji, rozwoju kultury fizycznej czy rehabilitacji. Czynnie uczestniczymy w kreowaniu przestrzeni do rozwoju, edukacji i zabawy dzieci od najmłodszych lat.

   

  NOVUM – ZAUFANY PARTNER W BIZNESIE!

  Od 1996 roku pracujemy projektując i wytwarzając urządzenia placów zabaw oraz wyposażenie żłobków, przedszkoli i szkół. Tworząc nowe produkty uwzględniamy zarówno potrzeby rynku, jak i wymogi norm bezpieczeństwa, a produkując dokładamy najwyższej staranności, by klient otrzymał trwały, dobrej jakości wyrób. Nasze produkty kupują kontrahenci z 30 krajów świata. W powodzeniem wspieraliśmy polskie placówki edukacyjne w realizacji programów rządowych.

   

  NOVUM – GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA!

  Bezpieczeństwo zabawy i rozwoju to nasz priorytet. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę do projektowania i tworzenia naszych produktów. Wszystkie wyroby produkujemy w swoich zakładach, mamy więc stałą kontrolę nad tym procesem. Nasze produkty spełniają normy bezpieczeństwa oraz posiadają niezbędne certyfikaty.

   

  NOVUM – JAKOŚĆ I SOLIDNOŚĆ NA LATA!

  Dokładamy wszelkich starań, by nasza marka kojarzona była z najlepszą jakością, a sprawdzone rozwiązania zapewniły wieloletnią radość z zabawy i satysfakcję z użytkowania. Do produkcji stosujemy starannie wyselekcjonowane i posiadające wszelkie certyfikaty materiały. Nie mniejsze wymagania mamy do asortymentu dystrybuowanego, wybieramy produkty od zaufanych dostawców.

   

  DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ NOVUM?