• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 15.00 zł

  Suma 15.00 zł

  Jakość naszych produktów

  Drewno

  Do produkcji naszych urządzeń stosujemy drewno pozyskiwane zgodnie z wymaganiami certyfikatu FSC, czyli pochodzące z odpowiedzialnie zarządzanych źródeł. W zależności od standardu wykonania jest to: - drewno toczone cylindrycznie z rdzeniem impregnowane próżniowo-ciśnieniowo o śr. od 6 do 14 cm (wersja Standard i Standard plus), - drewno klejone warstwowo, wzdłużnie ryflowane, zabezpieczone środkiem do ochrony drewna (w wersjach Ekstra i wyższych). W kolekcji Orbis słupy mają śr. 120 mm, w kolekcji Quadro kwadratowe słupy mają wymiar: 90 x 90 mm.

   

  Stal

  Urządzenia wykonane w wersji Metal Plus posiadają słupy nośne wykonane z ocynkowanej rury stalowej. W kolekcjach Orbis i Action4kids średnica słupów wynosi 114 mm w pozostałych urządzeniach od 60 do 114 mm.

  Zabezpieczenia i daszki

  W zależności od standardu wykonania stosujemy dwa rodzaje materiałów: - HDPE - bardzo wytrzymałe płyty polietylenowe, nie nasiąkające wodą, nie pęczniejące, odporne na złamania. - Sklejka liściasta - laminowany filmem melaminowym, wodoodporny materiał o wysokiej wytrzymałości; krawędzie zabezpieczone farbami na bazie naturalnych wosków.

  Elementy stalowe

  Wszystkie elementy stalowe wykonujemy z wysokiej jakość stali. Malujemy je farbami proszkowymi poliestrowymi co sprawia, że są odporne na warunki atmosferyczne. W wersji Ekstra plus ocynk metal jest dodatkowo zabezpieczony warstwą cynku.

  Ślizgi

  Ślizgi zjeżdżalni są wykonane z blachy nierdzewnej, a boki w zależności od standardu wykonania: - HDPE - bardzo wytrzymałe płyty polietylenowe, nie nasiąkające wodą, nie pęczniejące, odporne na złamania. - Sklejka liściasta - z kolorowym filmem  melaminowym, wodoodporny materiał o wysokiej wytrzymałości; krawędzie zabezpieczone farbami na bazie naturalnych wosków.

  Kotwy

  Elementy konstrukcyjne urządzeń osadzamy na metalowych, ocynkowanych kotwach betonowanych lub przytwierdzanych do betonowych bloczków, powoduje to odizolowanie drewna od gruntu na ok. 10 cm, co znacznie przedłuża żywotność drewna.

  Łączniki

  Do łączenia elementów stosujemy zaprojektowane i opatentowane przez nas wypraski z wkładkami z tworzywa sztucznego, w których łącznikiem jest gruby wkręt fi 10 mm.

  Podesty

  Mocowane do stalowej ramy podesty wykonane z antypoślizgowej płyty HDPE.

  Plastikowe kapturki

  Powierzchnie czołowe słupów zabezpieczone są specjalnymi, plastikowymi kapturkami, które eliminują wchłanianie wilgoci (od wersji ekstra).

  Liny

  Stosujemy bardzo wytrzymałe liny polipropylenowe z rdzeniem stalowym o średnicy 16 i 18 mm, które spinamy łącznikami aluminiowymi oraz z tworzywa sztucznego tworząc niezwykle trwałe i wytrzymałe elementy linariów, przeplotni i pomostów.