• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 0.00 zł

  Suma 0.00 zł

      Od 20 października 2020 r. do 10 kwietnia 2021 r. w Dubaju odbędzie się Wystawa Światowa EXPO 2020. To globalne wydarzenie stwarzające okazję do prezentacji i promocji kraju, jego dorobku oraz osiągnięć na międzynarodowej arenie. Polska będzie jednym z niemal 200 krajów, które wezmą udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Hasło przewodnie wystawy to „Łącząc umysły, tworzymy przyszłość”, zaś podtematy, które będą okazją do wspólnych rozważań i inspiracji zarówno wśród uczestników, jak i odwiedzających, to „Możliwości”, „Mobilność” i „Zrównoważony rozwój”. Pawilon Polski stanie w części wystawy poświęconej „Mobilności”. Piękny, nowoczesny w swojej formie, prezentujący temat migracji ptaków budynek został zaprojektowany przez pracownię WXCA.

      NOVUM otrzymało ogromne wyróżnienie i zostało ogłoszone jednym z oficjalnych PARTNERÓW WYPOSAŻENIA POLSKIEGO PAWILONU.

      W związku z powyższym w strefie przeznaczonej dla najmłodszych zwiedzających znajdą się zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę zewnętrzne urządzenia do zabaw dla dzieci. Możliwość uczestnictwa w tym międzynarodowym przedsięwzięciu to ogromny zaszczyt oraz prestiż dla naszego przedsiębiorstwa. Pragniemy wykorzystać ten czas, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, pokazać nasz potencjał, wysoką jakość naszych wyrobów oraz nawiązać nowe kontakty handlowe.

      Za przygotowanie obecności Polski na Wystawie Światowej EXPO Dubaj 2020 oraz współpracę z Partnerami odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu.