• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 25.00 zł

  Suma 25.00 zł

  NOVUM na EXPO2020 w Dubaju

   

  1 października 2021 roku rozpoczęła się Wystawa Światowa EXPO2020 w Dubaju.
  NOVUM jest jednym z oficjalnych PARTNERÓW WYPOSAŻENIA POLSKIEGO PAWILONU. W wyniku współpracy, tuż przed wejściem głównym usytuowana została strefa dla najmłodszych, a w niej nietuzinkowy, nawiązujący do tematu migracji ptaków plac zabaw - zaprojektowany i wyprodukowany przez naszą firmę. 

  Wśród urządzeń znalazła się "Kostka - planetarium" - wyjątkowe urządzenie wewnątrz którego, po położeniu się na macie można podziwiać obracającą się kulę ziemską. Na zewnętrznych ściankach znalazły się gry manipulacyjne oraz instrument muzyczny, na którym można zagrać prawdziwą melodię!

   

   

  Kolejnym, ciekawym urządzeniem jest "Lustro antygrawitacyjne", gdzie osoby korzystające mają niepowtarzalną możliwość ujrzenia zjawiska iluzji - unoszenia się w powietrzu! W pobliżu swoje miejsce znalazł "Poruszający się ptak"- urządzenie posiada mechanizm z korbą, który napędza rozłożone do lotu skrzydła ptaka.

   

   

  Na placu zabaw nie mogło zabraknąć trampoliny, a dla zwolenników łamigłówek jest tablica ze znaną grą w kółko i krzyżyk ale w zmodyfikowanej wersji - z postaciami ptaków. 

   

   

  Ciekawostką wśród urządzeń są "Tuby do rozmawiania", dzięki którym mali użytkownicy placu zabaw mogą komunikować się ze sobą na odległość, zaś wizualną gratką może okazać się prawdziwy kalejdoskop. 

  Możliwość uczestnictwa w tym międzynarodowym przedsięwzięciu to ogromny zaszczyt oraz prestiż dla naszego przedsiębiorstwa. Pragniemy wykorzystać ten czas, by zaprezentować się z jak najlepszej strony, pokazać nasz potencjał, wysoką jakość naszych wyrobów oraz nawiązać nowe kontakty handlowe.
  Za przygotowanie obecności Polski na Wystawie Światowej EXPO2020 oraz współpracę z Partnerami odpowiada Polska Agencja Inwestycji i Handlu - PAIH.