• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 25.00 zł

  Suma 25.00 zł

  MPfP® - Modular Platform for Playground - innowacja na miarę XXI wieku, czyli nowatorski i niespotykany obecnie na rynku system budowy placów zabaw!

  Najważniejsze zalety:
  - plac zabaw na gotowej konstrukcji
  - bez podbudowy z piasku, żwiru i betonu
  - bez skomplikowanych robót ziemnych
  - montaż w jeden dzień
  - możliwość łatwej relokacji

   

  MPfP® to kompletny, gotowy plac zabaw oparty na modułowej konstrukcji, umożliwiającej posadowienie w gruncie BEZ KONIECZNOŚCI wykonywania jakichkolwiek robót ziemnych. MPfP® pomija prace związane ze stworzeniem wielowarstwowej, wymagającej i kosztownej podbudowy z kruszyw i potrzebę fundamentowania urządzeń. Mimo tego MPfP® posiada bezpieczną, gumową nawierzchnię SBR+EPDM wymaganą przez normę EN 1177.

   

  Rozwiązanie to maksymalnie OBNIŻA KOSZT montażu! SKRACA CZAS budowy oraz ułatwia eksploatację i relokacje placu zabaw w przyszłości, a ewentualne naprawy polegają na szybkiej wymianie modułów.

   

  Nowatorska technologia całkowicie zmienia podejście do konstrukcji placów zabaw. Nowy produkt nie wymaga czasochłonnego i kosztownego przygotowania podłoża. Opracowana konstrukcja opiera się na wypoziomowanych na podłożu kotwach, do których zamontowane są stelaże z bezpieczną nawierzchnią oraz urządzenia zabawowe. Poszczególne elementy do montażu dostarczane będą na plac budowy w formie gotowych prefabrykatów przeznaczonych do szybkiego montażu bezpośrednio na miejscu budowy za pomocą elementów złącznych. Opracowana technologia umożliwia znaczne skrócenie czasu budowy gotowego placu zabaw. Niesprzyjające warunki atmosferyczne nie mają wpływu na możliwość i jakość montażu. MPfP® umożliwia także łatwy demontaż urządzeń w celu ich przeniesienia w inne miejsce oraz zdecydowanie ułatwia wykonywanie niezbędnych napraw (zniszczony moduł może być w prosty sposób zdemontowany i wymieniony na nowy bez konieczności wykluczania placu zabaw z użytku na wiele dni).

   

   

   

  Cały plac zabaw oparty na modułowej, stalowej konstrukcji.

   

   

  Wymagająca i kosztowna podbudowa z różnego rodzaju kruszyw została zastąpiona ażurowym, stalowym rusztem, wykonanym w technoloii MPfP®, na którym osadzona jest gumowa nawierzchnia bezpieczna SBR i EPDM.

   

  Plac zabaw dostępny jest w dwóch rozmiarach:

   

  12 m x 12 m
  kod katalogowy 5707

  8 m x 8 m
  kod katalogowy 5710

   

  Galeria:

    

    

   

   

  Chcesz wiedzieć więcej?

  Zapraszamy do kontaktu!

  INFOLINIA: 801 003 084
  tel.: +48 89 623 29 85
  e-mail: biuro@novumedukacja.pl