• Brak produktów w koszyku

  Wartość zamówienia

  Brutto 0.00 zł

  Netto 0.00 zł

  Cena dostawy 25.00 zł

  Suma 25.00 zł

   

  Nowatorskie rozwiązanie dla przestrzeni publicznych
  SYSTEMOWA TĘŻNIA SOLANKOWA

   

  Tężnie solankowe stanowią doskonałe uzupełnienie terenów rekreacyjnych. Co raz częściej pojawiają się w polskich miastach jako miejsca wypoczynku.  Orzeźwiają w ciepłe dni, pomagają w schorzeniach dróg oddechowych, poprawiają samopoczucie. Są ciekawym miejscem spotkań w sprzyjającym mikroklimacie, który jest naturalnym inhalatorium.

  Od lat zajmujemy się zagospodarowaniem przestrzeni miejskich w place zabaw, urządzenia fitness, street workout, elementy małej architektury. Rewitalizujemy z powodzeniem tereny zielone. Widzimy potrzeby zmieniającego się świata, mieszkańców dużych jak i małych miejscowości, dlatego wciąż opracowujemy nowe rozwiązania, będące odpowiedzią na te spostrzeżenia.
  W wyniku prac naszego zespołu fachowców opracowaliśmy kompaktowe, systemowe TĘŻNIE SOLANKOWE (STS), których nieodzowną zaletą jest to, że ich montaż trwa tylko KILKA DNI!

   

  Cechy charakterystyczne innowacyjnej Systemowej Tężni Solankowej (STS) wg naszej koncepcji:

  1) Konstrukcja jak i urządzenia rozprowadzające solankę są MODUŁOWYMI ELEMENTAMI składanymi w miejscu docelowym w ciągu 1-2 dni roboczych.

  2) Forma STS NOVUM gwarantuje skuteczne rozprowadzanie aerozolu solankowego, tworzy bryzę, która schładza, zwiększa wilgotność i zmniejsza zapylenie powietrza wokół

  2) Zasobnik solanki wykonany z żelbetonu o pojemności 2-3 m3

  4) Altana i rdzeń Systemowej Tężni Solankowej (STS) wykonane z drewna iglastego z dachem sześciokątnym wpisanym w okrąg o średnicy 5 m

  5) Połacie dachu pokryte są trwałym materiałem plandekowym lub gontem bitumicznym

  6) Centralny element tężni stanowi rdzeń wypełniony wiciami brzozowymi

  7) Cena Systemowej Tężni Solankowej wraz z trzema ławkami i nawierzchnią utwardzoną wokół altany wynosi od 180 000 zł do 221 000 zł brutto!

   

  >> POBIERZ PREZENTACJĘ <<

   

  W celu uzyskania szczegółowych informacji
  zapraszamy do kontaktu,
  chętnie odpowiemy na pytania
   i rozwiejemy wszelkie wątpliwości:

  INFOLINIA: 801 003 084

  e-mail: biuro@novumedukacja.pl